29. Novembris, 2023.

KRAUSS SIA viesojas pie skolēniem

KRAUSS SIA viesojas pie skolēniem

Rūpēs par uzņēmuma ilgtspēju un raugoties uz nākotnes perspektīvām KRAUSS SIA ne tikai ievieš jaunas un modernas tehnoloģijas, bet arī prāto, kādas kvalitātes personālresurss ir un būs pieejams turpmākai ražotnes attīstībai.

Krauss SIA izjūt atbildību veicināt jaunās paaudzes izpratni par nākotnes perspektīvām kokrūpniecībā, tādēļ esam uzsākuši ceļojumu pie tuvējo izglītības iestāžu audzēkņiem, ieskicējot – kas ir KRAUSS SIA, ar ko nodarbojamies, kur tiecamies un kādus komandas dalībniekus vēlamies uzņēmumā nodarbināt.

2023.gada 21.novembrī viesojāmies Pļaviņu novada vidusskolā un tikāmies ar 9.-12.klašu audzēkņiem. Tikšanās laikā gan KRAUSS SIA vēlējās noskaidrot, ko jaunieši saprot un zina jau šodien, kā arī labprāt sniedzām atbildes uz interesējošiem jauniešu jautājumiem.

Esam gandarīti, ka varam būt daļa no karjeras izglītības programmas īstenotā atbalsta. Iespējams būsim ietekmējuši kāda jauna cilvēka karjeras izvēli ne tikai kokrūpniecības specialitātē, bet arī citā profesijā vai administratīvā amatā, kas nepieciešams jebkura uzņēmuma veiksmīgai pastāvēšanai.

Paldies Pļaviņu novada vidusskolai par jauko uzņemšanu!

Savukārt jauniešiem novēlam izvēlēties sev piemērotāko karjeras ceļu un īstenot pat ambiciozākos sapņus!