SākumsUzņēmums

Uzņēmums

KRAUSS ir 100% Latvijas uzņēmums

KRAUSS SIA ir 100% Latvijas uzņēmums un jau kopš 2001.gada nodarbojas ar bērza zāģmateriālu, mēbeļu detaļu, līmēto detaļu ražošanu, un ir viens no vadošajiem bērza pāstrādes uzņēmumiem Latvijā. Uzņēmums veic pilnu pārstrādes ciklu no apaļkoka zāģēšanas līdz gatavai produkcijai, kā arī koksnes atlikumu pārstrādi kurināmās briketēs.

Esam pierādījuši sevi kā stabilu un uzticamu sadarbības partneri gan vietājā, gan arī eksporta tirogs un esam gatavi dot savu piedāvājumu Jums vajadzīgajā produktā!

Zāģētava

SIA KRAUSS zāģētavas jauda sasniedz vairāk kā 55000m3 bērza zāģbaļķu gadā. Zāģbaļķi tiek iepirkti un piegādāti no Latvijas mežizstrādes kompānijām. Uzņēmums pārstrādā kontrolētus izejmateriālus un ievēro starptautiska koksnes piegādes sertifikāta FSC politiku, kas nodrošina videi draudzīgu, sociāli atbildīgu un ekonomiski izdevīgu meža apsaimniekošanu.

““Zāģētava”,
Madonas novads,
LV-4871, Latvija

Detaļu ražotne

SIA KRAUSS ražotne nodrošina pilna cikla pārstrādes procesu, zāģmateriāla kaltēšanu, sazāģēšanu, ēvelēšanu, slīpēšanu un līmēšanu. Ražošanas process tiek nodrošināts pateicoties profesionālai darbinieku komandai un izmantojot vismodernākās kokapstrādes tehnoloģijas. Visi produkti, kas ir izgatavoti mūsu ražotnē, var tikt uzskatīti par kvalitātes paraugu ikvienam.

“Mūrnieki 1”,
Klintaines pagasts,
Aizkraukles novads,
LV-5120, Latvija