SākumsBiežāk uzdotie jautājumi

Biežāk uzdotie jautājumi
par e-veikalu

Vai brikešu cena norādīta ar pvn?

Cena, kura redzama pirms preces pievienošanas grozam, ir norādīta bez PVN, jo brikešu pirkumam var tikt piemērotas 3 PVN likmes:

  • 0% – juridiskai personai, kas ir PVN maksātājs;
  • 12% – privātpersonai;
  • 21% – juridiskai personai, kas nav PVN maksātājs.

Atbilstošā PVN likme tiks piemērota pirkuma grozā, kad klients norādīs, kas būs pircējs.

Vai briketes ir pieejamas?

Ja interneta veikalā ir iespēja iegādāties briketes un nav paziņojuma, ka izpārdotas, tad tās ir pieejamas un pasūtījumu var droši veikt.

Uz kurieni tiek veiktas piegādes?

Visā Latvijas teritorijā.

Cik ilgā laikā notiek piegāde?

Piegāde tiek veikta vismaz 4 darba dienu laikā pēc rēķina apmaksas saņemšanas.

Cik maksā piegāde?

Piegādes izmaksas būs redzamas pirkuma grozā un tās aprēķinās automātiski, norādot vēlamo palešu daudzumu un ievadot precīzu piegādes adresi (pasta indekss ir obligāts).

Cik paletes iespējams piegādāt ar vienu automašīnu?

Vienas piegādes ietvaros ir iespējams aizvest no 1 līdz 10 paletēm.

Kāda automašīna nodrošina piegādi?

Automašīna, kas ierodas pie klienta uz piegādi, ir ~ 12 tonnas smaga, 9 metrus gara, 2,45 metrus plata un 4 metrus augsta. Mašīna ir aprīkota ar liftu paletes izkraušanai no mašīnas un palešu ratiņiem, lai paleti novilktu no lifta.

Kas jānodrošina piegādes adresē, lai piegāde notiktu veiksmīgi?

  • Piebraucamā ceļa un vārtu platumam ir jābūt vismaz 4 metrus platam.
  • Ceļa segumam jābūt stabilam un stingram, lai pa to droši varētu pārvietoties kravas mašīna, kuras pilna masa pārsniedz 10 tonnas.
  • Jāpārliecinās vai automašīnas piebraukšanai netraucē zemi koku zari. Ziemas periodā, iebraucamajam ceļam jābūt notīrītam.
  • Pievērsiet uzmanību, lai Jūsu piegādes adrese atrodas vietā, kur nav ierobežojoša ceļa zīme, kas liegtu transportlīdzeklim, kas pārsniedz 10 tonnu svaru, iebraukt teritorijā.
  • Veicot piegādes privātmāju rajonos, Jums jānodrošina, lai kravas mašīnai būtu pietiekami liela, brīva teritorija, lai veiktu apgriešanās manevrus.
  • Paletes izkraušanai no mašīnas ir nepieciešama cieta zemes virsma, lai ar palešu ratiņiem varētu paleti nocelt no mašīnas lifta. Ja izkraušanas vietā ir zāliens, grants vai smilts, tad lūgums sagatavot stingru materiālu (dēļus, metāla/koka plāksnes, utt.) uz kura varēs paletes novietot.

Kā es uzzināšu, kad ir gaidāma pasūtījuma piegāde?

Dienā, kad pasūtījums tiek nodots kurjeram, Jūs saņemsiet SMS no DB Schenker uz pasūtījumā norādīto telefona numuru. Atverot īsziņā atsūtīto interneta pārlūka saiti Jūs varēsiet apstiprināt piedāvāto piegādes datumu vai izvēlēties sev ērtāku piegādes dienu. Piegādes dienā automašīnas vadītājs zvanīs 1h pirms piegādes.

Kā es varu norēķināties par pasūtījumu?

Interneta veikalā par pirkumiem ir iespēja norēķināties ar maksājuma karti vai veikt maksājumu izmantojot internetbanku. Visi SIA KRAUSS interneta veikalā veiktie maksājumi ir droši un tiek garantēta pilnīga maksātāja datu aizsardzība.

Par pasūtījumu norēķināties skaidrā naudā nav iespējams.

Vai automašīnas vadītājs briketes sanesīs iekštelpās?

Brikešu sanešana iekštelpās neietilpst piegādes pakalpojumā un šādu pakalpojumu nav iespējams iegādāties.

Vai varu pats braukt pakaļ briketēm uz ražotni?

Klientam ir iespēja interneta veikalā iegādāties briketes norādot “Saņemšana ražotnē” . Un pašiem doties saņemt mūsu ražotnē, kas atrodas adresē “Mūrnieki 1”, Klintaines pagasts, Aizkraukles novads, LV-5120, Latvija

Par brikešu pirkumu var norēķināties tikai interneta veikalā, norēķināties klātienē nav iespējams.

Mūsu profesionāļu komanda ar prieku atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem!